ZİGANA

Zigana Restoran bir YNK Gıda Şirketi kuruluşudur.
Zigana Restoran gıda sektöründe faaliyet gösteren aile sirketinin 4. nesil temsilcisidir.
Geçmişimizde imza attığımız başarılar ve atalarımızdan miras kalan yemek kültürümüzün yapacaklarımızın referansı olması gerektiğinin bilincindeyiz, fakat Zigana ile lezzet Yolculuğumuza çıkarken tüm bildiklerimizi unutup yeni bir hikaye yazmayı hedefledik,


Çünkü her başlangıç yabancısı olduğumuz bir dünyanın kapılarını aralamaktır. Lezzet, kalite, güleryüz ve misafirperverliği Zigana’da yorumlarken amatör ruhumuzdan ödün vermeden profesyonelliğimizi ortaya koymak vazgeçilmez ilkemizdir.
Zigana Ailesi olarak ana fikrimiz; bizi tercih eden tüm misafirlerimize ayrıcalıklı bir ağırlama eşliğinde, geleneksel lezzetlerimizin günümüze uyarlanmış ve dünya mutfağı ile sentezlenmiş yolculuk deneyimini yaşatmaktır.
Lezzet ve Görsel ayrıcalıkla hazırladığımız menümüzdeki her bir ürün; hijyen, özen ve sevgi içermektedir.


Şeflerimizin sanatlarını sergiledikleri mutfağımızdan çıkan herbir lezzet, yapabildiğimizin en iyisini yapmak hedeflenerek sofraya konulmaktadır. Dinamik,genç, tecrübeli kadromuzla tum gûzel enerjimizi yansıttığımız isletmemiz bizler için bir aile ortamıdır ve bizi tercih eden herkes için lezzet yolculuğunun varis noktasıdır. Geçmişten günümüze kadar unutulmuş yeni nesillere aktarılamayacak olan yemek mirasimiza sahip çıkmanizin yanısıra henüz kesfedilmemis lezzetleri de deneyimleme imkanı sunan restorantımizda, geçmiş ile gelecek arasında köprü olmanın ve konutlarımızın hak ettiği ayrıcalıklı hizmeti sunmanın vereceği gunur bizim en onemli kazanımimiz olacaktır. Yemek yapmanın, yemeği sunmanın, misafir ağırlamanın bir sanat olduğunun bilincinde olarak başlattığımız operasyonumuz ve güvenilir kadromuz eşliğinde Zigana Lezzet Yolculuğumuza başlıyor ve hikayemizi birlikte yazmak içi tüm konuklarımızı ağırlamayı sabirsizlikla bekliyoruz.

Zigana Restoran Nişantaşı

Adres:
Harbiye Mah. Atiye Sok. No:3A
Şişli İstanbul 34367
02122585727